ورود به پنل کاربری

بسیار مهم*جریمه های مصوب دانشگاه در زمینه ثبت نام با تاخیر دانشجویان پردیس بین الملل

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۲/۲ | 
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم کارشناسی ارشد و دکتری پردیس بین الملل می رساند؛ بنا به مصوبه هیات امنا دانشگاه، چنانچه دانشجویان در مهلت زمانی تعریف شده، ثبت نام خود را تکمیل نکنند مشمول پرداخت جریمه مصوب دانشگاه برابر یک سوم شهریه نوبت شبانه خواهند شد. در صورت عدم ثبت نام تا پایان هفته چهارم ترم، عدم مراجعه ایشان در سیستم ثبت شده و مشمول مقررات آموزشی (انصراف از تحصیل) خواهند شد.
همچنین بر اساس مصوبه هیات امنا دانشگاه و ضوابط تحصیلات تکمیلی، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که ترم ششم و به بعد می شوند، مشمول جریمه معادل شهریه ثابت ورودی خود می شوند. دانشجویان دکتری ورودی 90، 91 و 92 که ترم دهم و به بعد می شوند مشمول جریمه برابر پنج میلیون ریال در هر ترم مازاد خواهند شد. دانشجویان دکتری ورودی 93 و بعد از آن نیز که ترم دهم و به بعد می شوند مشمول جریمه معادل شهریه ثابت نوبت دوم ورودی خود در هر ترم مازاد خواهند شد.
با توجه به اجرایی شدن این مصوبات، دانشجویان محترم دکتری و کارشناسی ارشد که هنوز ثبت نام نیمسال دوم یا نیمسال های قبلی خود را انجام نداده اند لازم است برای تکمیل فرایند ثبت نام خود به آموزش پردیس مراجعه نمایند. دانشجویان محترم دکتری و کارشناسی ارشد نیز که در مرحله تدوین رساله یا پایان نامه خود هستند لازم است شهریه نیمسال جدید را پرداخت نمایند.


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 3838 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر